Подгответе ја омилената паста во комбинација со ситно сецкана сланина, сос и пармезан. Ручек за мерак 🙂
Заштедете и добијте #3XПовеќе со #МојTinex!
*Со купување на производите кои се на акција, ги добивате поените означени на производите. Повеќе поени добивате со секоја сметка над 300ден., a за секои 100ден. добивате 15 поени. Акцијата трае до 04.07.2021г. Погледнете ја понудата тука