Удобни и модерни памучни хеланки 🇩🇪 Nur die 🇩🇪 7/8
Состав:
✅ 96%памук
✅ 4% еластин
Достапни големини: S, M,L
Одлична цена од само 139 денари – понуда која не смеете да ја испуштите!