Чистењето на лицето е основа за здрав и блескав тен.
Оваа недела во нашата понуда ви нудиме пена за совршено чистење на лице 150мл, која е направена дури од 98% состојки од природно потекло!
Супер цена од само 139 денари – акцијата трае до 10-ти Јуни – побрзајте!