Висококвалитетна линија на женски памучни, дизајнирани и пред се удобни маици Outhorn!
✅95% памук!
✅5% еластин!
✅ Достапни величини XS, S, M,L,XL, XXL
✅ Достапни бои: темно розева, црна, тегет, бела!