ово! Ново! Ново!
Во сите Стокомак маркети ќе најдете Caramel & Nuts чоколадо со карамел и кикирики, вкусна слатка закуска во пакување од 50г. со извонреден квалитет, која нема да ги остави рамнодушни и најпребирливите љубители на слатки совршенства!