Outhorn висококвалитетни машки маици
Карактеристики:
✅ 95% Памук
✅ 5% Еластин
✅ Достапни величини: S, M, L, XL, XXL
✅ Достапни бои: аква, црна, светло лимон, црвена, бела, сива меланж.✅