Кога бараш брз и вкусен ручек за максимално задоволство и уживање-СУПЕР инстант пире по акциска цена од само 55 денари (2+1 ГРАТИС).
Комбинирај го со Томи мајонез со вкус на чили и избери го твоето омилено парче свежо месо од понудата на Зур Маркет.
Пазарете со насмевка-Зур Маркет