Совршена идеја за брз ,вкусен и нискобуџетен ручек😋
Акција на замрзнато ќофте по одлична цена и 13% попуст во Kipper маркети!
____________
Ide e përkryer për drekë të shpejtë , të shijshme dhe me buxhet të ulët😋