blank

Рецепт на денот – Пилешка салата, неодоливо вкусна и лесна за подготовка😋 Сите потребни состојки нарачајте ги online на https://ramstoredodoma.com.mk/ и уживајте. Добар апетит✅
Рамсторе-Добиј повеќе, Живеј подобро!
Акција на пилешко филе Cekin по намалена цена + 60 поени + 11% попуст во Ramstore