blank
📢Новиот Зур леток е тука за вас !
👇Во него ќе најдете :
📌 #GrafArtos коктел јагода по НЕВЕРОЈАТНА ЦЕНА ОД САМО 49 денари !!
📌 Пилешки копан #Zogi🤩
📌 #ЖитоПолог брашно за совршена пица / за совршени кори
📌 Кравјо сирење #Маврово
📌Гауда и ајдамер кашкавал
📌#Jameson ирско виски 1 литар по одлична цена
📌 #Златен даб 1.5л – 84 денари
📌 #Top цвекло, #Top доматно пире, #Top кечап 1л.
📌 #LinoLada крем 350гр. млеко / нугат
❤️ Грашок фриком 400гр.
📌 Печеница рефус
📌 #Somat таблети се во едно 100/1
📌Женски пижами комплет, мокасикнки детски со кожа, топлинки, хулахопки детски памучни
📌#Savex детергент 8кг фреш / колор
Посетете го најблискиот Зур маркет и искористете супер понуди на супер квалитетни производи ! 🤝
*Акцијата трае до 19.10⏰
Пазарете со насмевка
Зур.🐘