blank
👉Сладоледот е идеален десерт за топлите денови, доколку не можете да замислите ни ден без слатко! 🍨🍨
👉Повторно во асортиманот на Стокомак можете да го најдете неодоливо вкусниот Royal сладолед во прав 80 г, различни вкусови (ванила, чоколадо, лешник, шумски плодови) по супер цена од 18 денари!