📢Нова седмица, нови производи по намалени цени.
👉Последните топли денови од 🌞 летото 🌞 е совршени за нашите🍦 сладоледи🍦, кои оваа седмица имаат неверојатно ниски цени за Вас.
👉За оние на кои веќе не им се јаде сладолед имаме краткотрајна понуда на високо квалитетните BARON чоколади. Темна чоколада со 72% какао со три различни вкусови, и млечни чоколади со фстак и бело чоколодо.
👉За оние кои не прават ајвар но, го сакаат вкусот на домашниот ајвар повторно во нашиот асортиман го имаме домашниот ајварот Deliciosa.
👉За освежување на домот и мебелот, ви нудиме избор на се што ви е потребно за фарбање и заштита на метал и дрво, како
висококвалитетни бои за метал и дрво.
Не пропуштајте да набавите професионален алат за фарбање и молерисување по најдобри цени.
👉Ново во нашата понуда е метална сталажа произведена во ЕУ, со исклучителна издржливост и носивост по неверојатна цена.
👉Се надеваме дека веќе сте ги пробале нашите антиперспиранти Bi-Es кои покрај одличната 48 часовна заштита од потење, не оставаат видливи траги на облеката, ги има со три прекрасни мирисни ноти како за мажи така и за жени.
👉Рол-он АLUR нуди 48 часовна активна заштита.
👉ALUR care козметиката за отстранување на влакна ќе ги изненади дамите со својот квлитет, лентите за депилирање се од 90%
природни материјали и ја оставаат кожата мазна, неверојатно мека и негувана, бидејки содржат природни масла . За брзо и безболно отстранување имаме и крема за депилирање по супер цена, која ја остава кожата нахранета.