blank
Рецептот на денот – Рижото со пармезан, неодоливо вкусен, здрав и лесен ручек за подготовка😋 Сите потребни состојки нарачајте ги online на https://ramstoredodoma.com.mk/ и уживајте во неделниот ручек! Добар апетит✅
Рамсторе-Добиј повеќе, Живеј подобро!