blank

💥💥Специјална понуда оваа недела на електричната фритеза за пржење “Sinbo” по супер цена во вашиот омилен маркет! 🛒😊❤

Професионална електрична фритеза за длабоко пржење во врело масло со капацитет од 3л.
Лесно и брзо подготвување на храна!
Идеално е за подготвување на помфрит, похувана пилетина, стапчиња од риба, похуван кашкавал, мисиркини медаљони… 🍟🥯🍤

Побрзајте количините се ограничени! ⏱

#киппер #кипперштедисекојден #штедисекојден #поевтиноздравје