📢 Не го пропуштајте новиот #Стокомак леток! Оваа недела специјални акции и одлични понуди традиционално како и секогаш ‼️ 🛒✅
💗 За еден од најголемите христијански празници, Велигден – празник на надежта кој ги исполнува срцата со топлина, а мислите со оптимизам и верба, со љубов и добра мисла да му се радуваме на животот. Постојано со нас нека бидат присутни добрината, дарежливоста, добродушноста, чесноста, искреноста… човечноста. ✨
👉И оваа недела ви нудиме одлични производи по повод Велигден, по најниски можни цени!!
👉За весели празници и совршено уживање, повторно во нашиот асортиман ќе ги пронајдете висококвалитетните млечни сладоледи со прекрасен вкус 🇧🇪 Gelidа 🇧🇪, прелиени со висококвалитетно млечно белгиско чоколадо! 🍦🍫🏡🌠
👉Оваа недела во новиот леток исто така ќе сретнете одлична понуда на BANQUET CRYSTAL – колекција на висококвалитетно чешко стакло. 🇨🇿 . Одликувајќи се со внимателниот избор на материјали, употребата на современи технологии, како и долгогодишното производствено искуство, брендот BANQUET CRYSTAL е гаранција за премиум квалитет. 🥂🍷
👉Палетата на производи BANQUET CRYSTAL нуди широк избор на чаши во различни дизајни и големини, за неформални или свечени прилики. ✅
👉Меѓу другото, тука се и MEHTAP висококвалитетните производи за домаќинство (тави, тенџериња), со специјален дизајн и лесни за одржување, ексклузивно само во маркетите на СТОКОМАК!
✨Не ја пропуштајте и специјалната акција #ОдВторникДоЧетврток👇 каде ќе пронајдете голем избор на ROOC одлични ножеви за секоја намена по ОДЛИЧНИ цени ☑️
Повелете во вашиот најблизок маркет на СТОКОМАК‼