blank

Ново! Ново! Ново!

📣 Доколку ви е потребна совршена 48 часовна заштита против потење, ви ги препорачуваме Alur рол-онот кој совршено ги неутрализира непријатните мириси, не остава траги на вашите алишта, и секако ја штити вашата кожа.

Уживајте во долго чувство на свежина благодарение на мирисот на алое вера!

#AlurБескрајнаДовербаПоСуперПрифатливаЦена