Подгответе ја побрзо и полесно вашата омилена баклава и пита 😋😋
Кори за пита по намалена цена од 63 денари и 16% попуст во Kipper маркети!
__________
Përgadisni më shpejt dhe më lehtë bakllavanë dhe byrekun tuaj të preferuar😋😋