blank

👉BIELENDA ЦБД ✨ Кремава емулзија за чистење на лице 150 г – витамин Б3, масло од семе од коноп, масло од чајно дрво. Овозможува темелно чистење, освежување, детоксикација, хидратација и омекнување на кожата. Спречува сушење на кожата, акни, флеки и црвенила, Погодна за сува и дехидрирана, како и комбинирана до мрсна кожа.