Вкусен појадок со превкусните BonaVita мусли кранчи со јагоди и бело чоколадо, шумско овошје и со малина и ванила за одличен почеток на денот! 🍓🍫 ⏰
Супер здрав оброк што ќе ви даде енергија во текот на целиот ден.✅
Краткотрајна понуда во Стокомак маркетите!