Искористете ја оваа неверојатна можност да се разладите со извонредниот вкус на Cafe Morani  – Тирамису и маскарпоне!
Вкус кој нема да ве остави рамнодушни !
Одлична цена од само 99 денари – само во Стокомак маркети!