blank

Одлични Велигденски намалувања во сите наши Рамстор маркети! Побрзајте и искористете ги прекрасните промоции – Цекин пилешки копан со надкопан замрзнат кг по супер промотивно намалена цена од 179 денари плус добивате 30 поени за кг!
Пазарете, штедете и собирајте поени со Вашата Рамстор Клуб Картичка!
Рамстор – Добиј повеќе, Живеј подобро!