blank
Јана витамин лимон/портокал/мента лимета/црна рибизла 1.5л по супер промотивно намалена цена од 52 денари плус добивате 10 поени!
Побрзајте и искористете ја оваа понуда што важи уште денес!
Пазарете, штедете и собирајте поени со Вашата Рамстор Клуб Картичка во сите наши Рамстор маркети!
Рамстор – Добиј повеќе, Живеј подобро!